X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

چهارشنبه 10 آذر 1395 ساعت 22:38

دانلود پژوهش تکنولوژی RFID

دانلود پژوهش تکنولوژی RFID

چکیده

در شناسایی امواج رادیویی RFID از یک متد از انباره های دور افتاده و داده های بازیافتی در برچسب های کوچک و ارزان استفاده می شود. سیستم های RFID از برچسب های دارای شناسه منحصر به فرد و دستگاه های خواننده که برای مدیریت و دستیابی به اطلاعات آنها می باشند تشکیل شده اند.

شناسایی خودکار از طریق فرکانس رادیویی به دنبال ایجاد تغییرات کلی در زمینه مدیریت زنجیره تولید است و می­کوشد تا به صرفه­جویی اقتصادی در کلیه خطوط از بالا تا پایین بپردازد. RFID در ابتدای استفاده از آن، در بهبود مدیریت زنجیره تولید صنایع مختلف و مکان­هایی که مدیریت پیگیری کالاها از اهمیت ویژه­ای برخوردار بود، مورداستفاده قرار می­گرفت. اما کم کم با ظهور شبکه جهانی کدهای الکترونیکی، ارزش RFID بیش از پیش برای صاحبان صنایع مشخص شد. با استفاده از این شبکه، چالش­های دنیای واقعی از طریق انتشار خودکار اطلاعات، ارزیابی لحظه­ای و یا دقت اطلاعات برای همه بخش­های موجود در زنجیره تولید برطرف شد. لذا در دو فصل ابتدایی به بررسی نرم افزاری و سخت افزاری آن پرداخته ایم. با توجه به این که فناوریRFID با سرعت چشمگیری در حال رشد و توسعه بوده و بالطبع هر نوع تکنولوژی با این سرعت رشد گاها دچار نواقصی نیز می باشد. نکته ای که وجود دارد این است که تنها نباید نکات مثبت این تکنولوژی را مشاهده کرد و چشمانمان را بر روی نکات منفی آن ببندیم. واقعیت این است که در RFID نیز همچون سایر تکنولوژیهای موجود تهدیداتی وجود دارد که اگر با دقت نظر به آنها نگاه نشود آنچنان اثرات مخربی از خود به جای خواهد گذاشت که همه ما روزی عطای آن را به لقایش خواهیم بخشید. بنابر این بررسی تهدیدات موجود در این تکنولوژی که مهمترین آن بحث امنیت و نبود استانداردهای واحد در این زمینه می باشد، اهمیت کمتری نسبت به مباحث تحقیقاتی در زمینه رشد آن ندارد. در واقع RFID با توجه به ماهیت عملکردی آن تهدیدات امنیتی خاصی دارد که در این پروژه ابتدا این تهدیدات بصورت دسته بندی شده در آمده و در نهایت مبحث پروتکل های موجود برای افزایش امنیت و خصوصی ساری سیستم های RFID در فصل انتهایی ذکرگردیده است.

واژه‌های کلیدی

برچسب، خواننده، میان افزار، EPC ، فرکانس، استاندارد، ISO، امنیت، رمزK، محافظ، پراکسی.

فهرست مطالب

عنوان

صفحه

مقدمه

فصل اول: بررسی نرم افزاری سیستم RFID و عملکرد EPC در آن

مشخصات سامانه RFID

1-1- انواع برچسب ها

2-1- بررسی دستگاه خواننده

3-1- میان افزار

4-1- مشاهدات یک دستگاه خواننده

5-1- فیلتر کردن رویداد

6-1- معرفی EPC

7-1- سرویس نامگذاری اشیا

8-1- بررسی عملکرد زنجیره EPC

فصل دوم : بررسی سخت افزاری سیستم های RFID ، فرکانس ها و استانداردهای موجود

اصول فناوری RFID

1-2- انواع RFID از نظر محدوده فرکانس

2-2- پیوستگی قیاسی

3-2- دامنه های فرکانسی

4-2- استانداردهای RFID

فصل سوم : چالش های تکنیکی و استراتژی های پیش روی سیستم های RFID

چااش های تکنیکی و استراتژی ها

1- 3- هزینه RIFD

2- 3- استانداردهای RFID

3- 3- انتخاب برچسب و خواننده

4- 3- مدیریت داده ها

5- 3- یکپارچه سازی سیستم

6- 3- امنیت

فصل چهارم : بررسی روشهای پیاده سازی امنیت و خصوصی ساری در سیستم های RFID

روشهای امنیتی

1- 4 - برچسب مسدود کننده

2- 4- استفاده از ابزار پراکسی

3- 4- مدل حفاظتی کانال جهت مخالف

4- 4- استفاده از دیودهای سنسوری حساس در برچسب

5- 4- ماشین لباسشوئی هوشمند

6- 4- روش سخت افزاری

6- 4- روش حذفی

منابع و ماخذخرید فایللینک منبع :دانلود پژوهش تکنولوژی RFID

دانلود پژوهش تکنولوژی RFID - دانلود پروژه و پایان نامه projenab.rozblog.com/post/.../-دانلود-پژوهش-تکنولوژی-rfid-.html‎Cachedدانلود پژوهش تکنولوژی RFID دسته: کامپیوتر بازدید: 1 بارفرمت فایل: doc حجم فایل: 1578 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 72 برچسب RFID دستگاه ¬ الکترونیکی ... دانلود پژوهش تکنولوژی RFID - دانلود پروژه و مقاله - رز بلاگ - متفاوت ... nabfile.rozblog.com/post/.../-دانلود-پژوهش-تکنولوژی-rfid-.html‎Cached4 ژوئن 2016 ... دانلود پژوهش تکنولوژی RFID دسته: کامپیوتر بازدید: 8 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 1578 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 72 برچسب RFID ... دانلود-پژوهش-تکنولوژی-rfid - برترین فایل ها - فایل ناب projeha.filenab.com/tag-دانلود-پژوهش-تکنولوژی-RFID.aspx بلوک کد اختصاصی. محصولاتی که دارای عبارت 'دانلود-پژوهش-تکنولوژی-rfid' هستند. دانلود پژوهش تکنولوژی RFID · دانلود پژوهش تکنولوژی RFID. قیمت: 7,000 تومان. دانلود پژوهش تکنولوژی RFID sellu.filenab.com/product-53165-rfid.aspx‎Cachedدانلود پژوهش تکنولوژی RFID دسته: کامپیوتر بازدید: 1 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 1578 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 72. برچسب RFID دستگاه ¬ الکترونیکی ... دانلود پژوهش تکنولوژی RFID - ایران دانشجو irandaneshjoo.pishroblog.ir/Post/15770 9 آگوست 2016 ... دانلود پژوهش تکنولوژی RFID. برچسب RFID دستگاه ¬الکترونیکی کوچکی است که شامل یک تراشه کوچک و یک آنتن می¬باشد این تراشه قادر به حمل ... دریافت فایل پژوهش امنیت و خصوصی سازی RFID – پرداخت و دانلود آنی ... www.sarvoptdl.ir/file6592.html‎Cached24 جولای 2016 ... دریافت فایل پژوهش امنیت و خصوصی سازی RFID – پرداخت و دانلود آنی ... تکنولوژی برای شناسایی خودکار اشیا است در برچسب های RFID یک وسیله ... برترین پکیج دانلود تحقیق تکنولوژی RFID – دانلود فایل | سرو دانلود www.sarvoptdl.ir/file11563.html‎Cached11 آگوست 2016 ... شما به صفحه اختصاصی دانلود تحقیق تکنولوژی RFID وارد شده اید. ... دریافت فایل پژوهش امنیت و خصوصی سازی RFID – پرداخت و دانلود آنی با آرزوی ... دانلود (پایان نامه بررسی تکنولوژی RFID) | سرو دانلود www.sarvoptdl.ir/file1251.html‎Cached6 جولای 2016 ... برترین پکیج دانلود تحقیق تکنولوژی RFID – دانلود فایل هموطنان ... دریافت فایل پژوهش امنیت و خصوصی سازی RFID – پرداخت و دانلود آنی با آرزوی ... دانلود فایل ( پژوهش امنیت و خصوصی سازی RFID) | تحقیق گستر www.risearticle.ir/download/9461‎Cached30 ا کتبر 2016 ... دانلود فایل ( پژوهش امنیت و خصوصی سازی RFID). Posted on اکتبر 30, ... فروش فایل دانلود تحقیق تکنولوژی RFID هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر ... خرید آنلاین پژوهش امنیت و خصوصی سازی RFID | نوین مقاله www.novinmgali.ir/?p=2926‎Cached8 نوامبر 2016 ... RFID به معنی ابزار تشخیص امواج رادیویی است RFID یک تکنولوژی ... برترین پکیج پایان نامه بررسی امنیت و خصوصی سازی RFID – دانلود فایل.
برچسب‌ها: دانلود، پژوهش، تکنولوژی، RFID