X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

چهارشنبه 10 آذر 1395 ساعت 22:43

پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی

پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی


وقتی از متریال بتن اکسپوز (Exposed Concrete) در طراحی داخلی یک فضا استفاده می کنید، فضا را به سمت سبک های مدرن و صنعتی خواهید برد. بتن اکسپوز به دلیل ماهیت سرد خود، فضا را با سردی خاصی همراه خواهد کرد. بنابراین هنگام استفاده از این متریال باید آن را متناسب با شرایط فضا استفاده نمود. همچنین استفاده بیش از حد این متریال نیز فضایی متفاوت ایجاد خواهد کرد. در این بخش قصد داریم ۵ آپارتمان که در طراحی داخلی آن ها از بتن اکسپوز استفاده شده است را مورد بررسی قرار دهیم و کمی در مورد ماهیت این متریال صحبت کنیم.
در مورد ماهیت بتن اکسپوز باید اینطور گفت که این متریال به بتن هایی گفته می شود که به صورت بلند مدت یا میان مدت نما بوده و سطح بتن سطح نهایی کار بوده و بر روی آن پوشش و یا مصالح دیگری اجرا نمی گردد. از جمله این نوع بتن ها می توان به ساختمان های با نمای بتن و یا پل ها اشاره کرد. اجرای بتن های اکسپوز بدین منظور نیازمند توجه و تسهیلات ویژه می باشد که سطح نهایی باید صاف، پرداخته شده و زیبا باشد. بدیهی است که وجود تخلخل در بتن، کرموشدگی و یا پله در بتن می توانند باعث نازیبایی بتن گردد.

پیش نمایش فایلخرید فایللینک منبع :پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی

پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی mofiddownload.filenab.com/product-53177-beton-expoz.aspx‎Cachedپاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی وقتی از متریال بتن اکسپوز (Exposed Concrete) در طراحی داخلی یک فضا استفاده می کنید، فضا را ... Images for پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی - به فایل behfile.ofmas.ir/product-340232-beton-expoz.aspx‎Cachedپاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی در 22 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx. بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی. پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی 5qcq1.mabnafci.ir/‎Cachedپاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی. دانلود فایل ( پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی ... hyperdl.site/main/12281‎Cached26 ا کتبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ... پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی bitanrmafzar.yarblog.ir/post/351‎Cached28 ا کتبر 2016 ... محقق گرامی،شما با جستجوی پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پاورپوینت بتن ... برترین فایل پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در ... simorghflye.blogroom.ir/post/1758‎Cached14 نوامبر 2016 ... اینک شما با جستجوی ((پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پاورپوینت بتن اکسپوز، ... دانلود پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی ... golbargonasim.madblog.ir/post/1776‎Cached21 نوامبر 2016 ... ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم نام محصول دانلودی: پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی درجه کیفی و رضایت ... پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی markfile.ir/2016/.../پاورپوینت-بتن-اکسپوز،-متریالی-سخت-و-زی/‎Cached26 ا کتبر 2016 ... فرمت فایل: pptx تعداد صفحات فایل: ۲۲ حجم فایل: ۱۲۹۲ کیلوبایت پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی در ۲۲ اسلاید زیبا ... پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی freedownloadfile.aramblog.ir/post/1416‎Cached4 نوامبر 2016 ... در این ساعت به روز هستیم با دانلود فایل پاورپوینت بتن اکسپوز، متریالی سخت و زیبا در طراحی داخلی که محتویات آن یاری گر کاملی برای موضوع مد ...