X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

پنج‌شنبه 11 آذر 1395 ساعت 00:32

تحقیق در مورد کشور چین

تحقیق در مورد کشور چین


حکومت : جمهوری
مساحت : 9،596،960 کیلومترمربع
جمعیت : 1،298،847،624 نفر
رشد سالانه جمعیت : 57/0 درصد
پایتخت : پکن
زبان : چینی (ماندارین)
دین : بودایی و دائویی

جمهوری خلق چین از 30 استان و منطقه مستقل تشکیل شده و با جمعیت بیش از یک میلیارد نفر و منابع عظیم معدنی و زمینهای کشاورزی، از اواخر دهه 70 ، سعی در زدودن آثار منفی انقلاب کمونیستی و انقلاب فرهنگی نموده، و به سمت رونق اقتصادی گام برمی دارد. اکثر مردم چین در شرق کشور زندگی می کنند. 30 درصد برنج جهان در چین تولید شده و همچنین گندم، ذرت، نیشکر، سویا و دانه های روغنی کشت می شود وپرورش خوک و گوسفند و ماهی نیز بسیار متداول است. ذخایر معدنی چین، بسیار عظیم و غنی می باشد. به طوری که در فلات «یو – نان» در قسمت جنوب شرقی، منابع بزرگی از قلع، مس و روی کشف شده است. ذخایر سنگ آهن در منچوری و نفت در دریای زرد، نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند مراکز عمده صنعتی، درحوالی منابع طبیعی، احداث شده است. اقتصاد چین که مبنای خود را بر این تولیدات و صنایع غذایی، بنا نهاده است، همچنان، حرکت رو به رشد خود را ادامه می دهد.
تاریخ
جمهوری خلق چین، که معمولا و به طور خلاصه چین خوانده می‌شود، کشوری است در شرق آسیا. پایتخت آن پکن یا (بیجینگ) است. این کشور پرجمعیت‌ترین کشور جهان است . نام چین از نام خاندانی به همین نام گرفته شده است که همزمان با اشکانیان بر چین فرمان می راندند.این نام از راه زبان پارسی به دیگر زبانها راه یافت.
چین تاریخ کهنی دارد.گاهی به گونه یکپارچه و گاهی به مانند چند کشور جدا از هم بوده است.همواره همسایگان به این سرزمین می تاخته‌اند و از آن دسته مغول بودند که در روزگار چنگیز خان بر چین چنگ انداختند. رژیم چین پس از انقلاب مردمی از پادشاهی به جمهوری بازساخته شد.آنگاه ژاپنیها بر این سرزمین تاختند.با پایان جنگ جهانی دوم تازش ژاپنیها ایستانده شد ولی جنگ میان هواداران ژنرال چیان کایچک و مائو تسه تونگ بالا گرفت که سرانجام به پیروزی هواداران مائو انجامید و از آن پس چین به گونهء کمونیستی تا به امروز گردانده می‌شود و هواداران چیان کایچک نیز که ملی‌ها بودند به جزیره تایوان گریختند و تا به امروز به ایستادگی دربرابر فشار جمهوری خلق چین ادامه داده اند .خرید فایللینک منبع :تحقیق در مورد کشور چین

چین - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/wiki/چین‎Cached Similarنوار مرزی چین و هند که در کوه‌های هیمالیا قرار دارد مورد اختلاف دو کشور است و یکی از ..... تحقیقات مختلف در مورد اینکه چه میزان از چینی‌ها مذهبی هستند، نتایج متفاوتی ... ‎چین - ‎الگو:شهرهای اصلی چین - ‎رده:جمهوری خلق چین - ‎تقسیمات کشوری چینتحقیق درباره کشور چین – تحقیق کار tahgigkar.ir/تحقیق-درباره-کشور-چین/‎Cached Similar7 دسامبر 2014 ... چین با نام رسمی جمهوری خلق چین (به چینی: 中华人民共和国)، و با نام محلی: ژوانگهو ( Zhonghua)، با بیش از ۱٫۳ میلیارد نفر، پرجمعیت‌ترین کشور ... مقاله کامل تحقیق مدرسه ای در مورد کشور چین - تک فارس www.takfars.ir/مقاله-کامل-تحقیق-مدرسه-ای-در-مورد-کشور-چ/‎Cached Similar29 آگوست 2013 ... آخرین تخمین‌ها، جمعیت این کشور را ۱,۳۴۷,۳۵۰,۰۰۰نفر نشان می‌دهد. حدود نیمی از جمعیت چین در مناطق روستایی ساکن هستند. جمعیت شهرنشین چین از سال ... دانلود تحقیق درباره کشور چین - چهارگوش 4goush.net/دانلود-تحقیق-درباره-کشور-چین/‎Cached Similar3 ژانویه 2016 ... دانلود تحقیق درباره کشور چین. جمهوری خلق چین از ۳۰ استان و منطقه مستقل تشکیل شده و با جمعیت بیش از یک میلیارد نفر و منابع عظیم معدنی و ... آشنایی با چین - همشهری www.hamshahrionline.ir/details/30872‎Cached Similar8 سپتامبر 2007 ... محمد ملاحسینی: جمهوری خلق چین در شرق قاره آسیا و غرب اقیانوس آرام قرار ... و فرزند کمتر مورد پسند و قبول بیشتر قرار گرفته و در جامعه این کشور ... تحقیق کشور چین - FileBuy filebuy.blogsky.com/1395/08/19/post-1558/‎Cached9 نوامبر 2016 ... تحقیق در مورد کشور چین. حکومت : جمهوری مساحت : 9،596،960 کیلومترمربع جمعیت : 1،298،847،624 نفر رشد سالانه جمعیت : 57/0 درصد پایتخت : ... تحقیق در مورد کشور چین - همکاری در فروش فایل mastanehoinline.marketfile.ir/product-42699-تحقیق-در-مورد-کشور-چین.aspx‎Cachedچین جمهوری خلق چین تاریخ چین جغرافیای چین تحقیق در مورد کشور چین دانلود تحقیق در مورد کشور چین تحقیق مقاله پروژه پژوهش دانلود تحقیق دانلود مقاله دانلود پروژه ... تحقیق در مورد اقتصاد چین - دانلود مقاله mag-iran.com/تحقیق-در-مورد-اقتصاد-چین.htm‎Cachedبه دست گرفتن زمام امور توسط حاکمان جدید با دیدگاه هاى نو در سال ۱۹۷۸ حاکى از شروع روند جدیدى در چین بود که بعداً این کشور را به سطوح بالاى اقتصادى هدایت کرد که در ... همه چیز درباره چین - ویزا - تور | سفرهای کاغذی - خانه visa-tour.com/351-درباره-چین/‎Cached Similar31 مه 2012 ... اطلاعات توریستی کشور چین آب و هوای جغرافیای پول و اقتصاد فرهنگ مردم زبان ... بعد مورد حسد و تهمت بداندیشان قرار گرفت و امپراتور بدون تحقیق و ... تحقیق درباره نظام سیاسی کشور چین www.asemankafinet.ir/.../تحقیق-درباره-نظام-سیاسی-کشور-چین-.aspx‎Cached Similarچین جمهوری خلق چین یک کشور سوسیالیستی با نظام دیکتاتوری دموکراتیک خلق ... دیگر مورد توجه طبقه حاکم قید شده است که مربوط به تمام زمینه ها در کشور است.
برچسب‌ها: تحقیق، مورد، کشور، چین