X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 05:26

شهر الکترونیک

شهر الکترونیک

درایران فرهنگ شهرهای الکترونیکی و اینترنتی در حال گسترش ا ست و کم‌کم باور مسئولین در درک نیاز حرکت به سمت و سوی شهرهای الکترونیکی در حال شکل گیری است. شاید در سال 1379 که برای اولین بار بحث شهرهای الکترونیکی مطرح و متاقب آن همایش جهانی شهرهای الکترونیکی و اینترنتی با جضور بیش از 1500 نفر از مسئولین و متخصصین ارشد کشور در حوزه‌های مختلف برگزار شد موضوع برای کشورمان خنده دار و باور نکردنی بود و یا حداقل باور نداشتیم که فقط 5 سال بعد باید راهکار برون رفت از چالشهای شهر بزرگی مانند تهران را در ایجاد شهر الکترونیک جستجو کنیم. باید در هزاره سوم و شروع قرن 21 تسلیم پدیدههای حاصل تغییرات فناوریی جدید باشیم و شهر الکترونیک را به عنوان یک نیاز و ضرورت هزاره سوم بپذیریم.

شهر الکترونیک یک اختراع و یا یک پیشنهاد نوآورانه نیست بلکه واقعیتی است که بر اساس نیاز جای خود را باز می‌کند. اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

کلید واژگان: شهر الکترونیک - فناوری اطلاعات - ارتباطات

فهرست مطالب

چکیده 1

مقدمه 2

تعریف شهر الکترونیک 4

شهر الکترونیکی 5

آرمان شهر الکترونیکی 8

ویژگی های شهر الکترونیکی خوب11

آشنایی با نمونه هایی از شهرهای الکترونیکی در جهان14

مفهوم حکومت مداری خوب و ارتباط آن با شهر الکترونیکی17

منابع و مأخذ 21خرید فایللینک منبع :شهر الکترونیک

آشنایی با شهر الکترونیک - همشهری hamshahrionline.ir/details/101994‎Cached Similar21 فوریه 2010 ... دکتر علی‌اکبر جلالی: شهر الکترونیک یکی از خاستگاه‌های مدیران شهری و شهروندان در عرضه کردن و مورد استفاده قرار دادن خدمات شهری است. Images for شهر الکترونیک شهر الکترونیکی e-city.blogfa.com/‎Cached Similarشهر الکترونیکی - شهر الکترونیکی. ... شهر الکترونیکی. شهر الکترونیکی. صفحه نخست · پست الکترونیک · آرشیو وبلاگ · عناوین مطالب وبلاگ ... شهر الکترونیک gorgan.vcity.ir/‎Cachedآخرین خبرها بانک اطلاعات اماکن شهر بانک اطلاعات مشاغل شهر بانک رزومه حراج الکترونیک شهروند ... پیشخوان الکترونیک. Back .... خدمات الکترونیک دولت به شهروندان. شهر الکترونیک: فروش سیستم طراحی - رندرینگ - سخت افزار - فروش ... www.ecityvfx.com/‎Cached Similarسیستمی که از شهر الکترونیک تهیه کردم واقعا سیستم عالیه و بیشتر پروژه هام و اکثر R & D هامو. ... بنده توسط خرید یه قطعه سی پی یو از شهر الکترونیک با. پایان نامه شهر الکترونیک - تحقیق و پروژه و پایان نامه و مقاله دانشجویی bankmaghaleh.ir/پایان-نامه-شهر-الکترونیک/‎Cached Similarشهر الکترونیک محصولی است که پس از طی یک فرآینده بدست خواهد آمد و برای طی مراحل این فرآیند باید تمام شهروندان با آن هم گام شوند و شروع به آموختن علوم مورد نیاز و ... [DOC] تعریف شهر الکترونیک - مدیران هزاره سوم www.modir21.com/wp-content/uploads/2009/.../shahr_electronic.doc‎Cached Similarشهر الکترونیک ،شهری است که اجرای اکثر فعالیت های آن از طریق امکانات مبتنی بر اینترنت و سیستمهای الکترونیک امکان پذیر باشد . در چنین شهری ضرورتی ندارد ... امداد خودرو|کارت اشتراک |خدمات تعمیرگاهی و امدادی سیار|شهرالکترونیک ... yourcity.ir/‎Cached Similarارائه خدمات امدادخودرو به مشترکین در سراسرکشور. حمل خودرو معیوب تا اولین پایگاه یا تعمیرگاه طبق تعرفه (کارت اشتراک شهرالکترونیک) ... شهر الکترونیک همدان: Hamedan.ir hamedan.ir/‎CachedHamedan.ir;Hamedan;E-hamedan;E-City;Portal;Municipality;Web;ir;iran;Buali; Ecity;City;Eshop;Elearning;E-shop;E-learning;IT and Statistics Organization ... شهر الکترونیک ارومیه www.elccity.ir/‎Cached Similarشهر الکترونیک جاییست که شما می تونین کل ارومیه رو تو دستتون داشته باشید و هرجا که می خواین رو پیدا کنین.
برچسب‌ها: الکترونیک