X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 05:39

استاندارد و استاندارد کردن

استاندارد و استاندارد کردن

توجه :

شما می توانید با خرید این محصول فایل " قلق های پایان نامه نویسی (از عنوان تا دفاع)" را به عنوان هدیه دریافت نمایید.

پیشگفتار:

پیشینه های تاریخی و آثار موجود در موزه هاحکایت از این واقعیت دارد که کیفیت مطلوب کالا و انجام صحیح خدمت از زمان آشنایی انسان با کمیت و خواص اشیاء همراه او بوده است.

زمانی که تولید با استفاده از ابزارهای سنتی انجام می گرفت، تعیین کیفیت و تشخیص آن کار چندان مشکلی نبود، پی بردن به کیفیت تولید و خدمت با استفاده از حواس پنج گانه میسر بود، اما با پیشرفت علوم، فن آوری افزایش جمعیت و بالا رفتن مصرف، ضرورت تولید انبوه و در نتیجه جایگزین شدن ماشین به جای انسان و ابزار دستی ،دیگر سنجش کیفیت با استفاده از حواس پنج گانه و بدون آزمایشگاه و ابزار و توانایی های فنی امکانپذیر نبود.

توجه به کیفیت کالا و خدمات ضرورت، ایجاد و تاسیس چنین سازمانی را اثبات نمود.

استانداردها، این جزوه های کوچک حاوی زبده ترین اصول تکنو لوژی جهانی است که خود نتیجه و عصاره ی قرنها کوشش و پژوهش و ازمایش و خطای هزاران دانشمند و محقق و کارشناس در طی قرون متمادی بوده است. در یک استاندارد آنچه به چشم می خورد، چند پیشنهاد و ساده، دو سه فرمول کلی، یک یا چند جدول و مقداری اعداد و ارقام است که شاید در مرحله ی اول به نظر چیزی عادی و بی اهمیت جلوه کند اما در واقع این مطالب راهگشای پیشرفت و ترقی بسیاری از مشکلات علمی در صنایع و فنون است.

عناوین :

پیشگفتار
استاندارد و قانون طبیعت
استاندارد و تنظیم طبیعت
تفاوت استانداردهای طبیعت و استاندارد های طبیعی
اگر استاندارد نمی بود چه می شد؟
تاریخچه
تاریخچه ای از استاندارد در ایران
تاریخچه موسسه استاندارد در ایران
وظایف و مسئولیتها
ترویج استانداردهای ملی
نظارت بر اجرای استاندارد های اجباری
استاندارد چیست؟
ارکان و تشکیلات
رئیس مؤسسه
پژوهشکده های مؤسسه
آزمایشگاهای مؤسسه
کنترل انواع
یکی کردن طراحی
به کار گیری اعداد مرجع
فواید کنترل انواع استاندارد
اهداف استاندارد
ایجاد ارتباط بهتر
اصول استاندارد
اصل اول
اصل دوم
اصل سوم
اصل چهارم
اصل پنجم
اصل ششم
اصل هفتم
تحقیق و توسعه
تدوین استاندارد
سطح استاندارد
الف) استاندارد کارخانه ای
ب) استاندارد ملی
ج) استاندارد منطقه ای
د) استاندارد بین المللی
جنبه ی استاندارد
الف) استاندارد ، اصطلاحات و علایم .
ب) استاندارد مبنا
ج) اندازه گیری ویژگیها
د) استاندارد آزمون
ه ) استاندارد درجه بندی
ط) استاندارد بسته بندی
ی) استاندارد ایمنی
اجرای استاندارد
الف) علامت گواهی
ب)کد گذاری
ج) گواهی مستند
د) برچسب اطلاعاتی
ه) برچسب هشدار
و) گواهی شفاهی
ترویج استاندارد
الف) آموزش
ب) مشاوره
استاندارد کار خانه ای
تهیة استاندارد های کار خانه ای
تصویب استاندارد
بازنگری
اجرای استاندارد کارخانه ای
سازماندهی اطلاعات اسناد
اصول کار مؤسسات استاندارد ملی کشور
کنترل مدیریت
الف) قابلیت دسترسی
ب) تضمین کیفیت
ج) استفاده از منابع
د) خرید
ساخت
حمایت مدیریت
استاندارد و تضمین کیفیت
استاندارد و کیفیت
گونه های مختلف استاندارد
استاندارد روش یا روشهای آزمون
استانداردهای آئین کار
استاندارد ویژگی ها
استانداردهای بسته بندی، نگهداری و حمل و نقلخرید فایللینک منبع :استاندارد و استاندارد کردن

شیمی تجزیه - استاندارد کردن ghesmi.mihanblog.com/post/38‎Cached Similar14 آوریل 2013 ... استاندارد کردن. ... در تیتراسیون محلول استاندارد به‌طور آهسته از یک بورت به محلول حاوی حجم مشخص یا وزن مشخص از ماده حل شده اضافه می‌شود. روش استاندارد کردن یک محلول - انجمن دانشجویان دانشگاه پیام نور ... forum.pnuna.com/showthread.php?957-روش-استاندارد-کردن-یک...‎Cached Similarبه نام خدا گزارش کار آزمایشگاه شیمی عمومی عنوان آزمایش : روش استاندارد کردن یک محلول مقدمه محلولی را استاندارد می گویند که در آن ، رابطه بین مقادیر ... استاندارد و استاندارد کردن - آفتاب www.aftabir.com/business/market/product/standard/‎Cached Similarاستاندارد و استاندارد کردن ،آفتاب مرجع اخبار ایران و جهان، بانک جامع نیازمندیها. آزمایشگاه ایران - استاندارد کردن سود توسط استاندارد اولیه az0098.blogfa.com/post/25‎Cached Similarآزمایشگاه ایران - استاندارد کردن سود توسط استاندارد اولیه - این وبلاگ حاوی مطالب علمی و گزارش کار آزمایشگاه می باشد.(سیدحامدحسینی) استاندارد و استاندارد کردن tehranmetro2.rozblog.com/post/.../استاندارد-و-استاندارد-کردن.html‎Cached30 سپتامبر 2016 ... استاندارد و استاندارد کردن 1 . استاندارد و استاندارد کردن - آفتاب استاندارد و استاندارد…,استاندارد و استاندارد کردن,وبلاگ. روش استاندارد کردن بعضی از واکنشگرهای مهم - آموزش, آنالیز دستگاهی ... www.chemgroup.ir/.../روش-استاندارد-کردن-بعضی-از-واکنشگرهای-2/‎Cached Similar31 ا کتبر 2012 ... روش استاندارد کردن محلول 1/0 نرمال سدیم هیدروکسید : معمولترین استاندارد اولیه ای که برای استاندارد کردن محلول سود در آزمایشگاه به کار می رود ... ... فقط شیمی - استاندارد کردن اسید و باز- تیتراسیون خنثی سازی na-cl.blogfa.com/post-9.aspx‎Cached Similarآزمایش:استاندارد کردن اسید و باز- تیتراسیون خنثی سازی. نام گزارشگر:اکرم حیدری . تیتراسیون. روشی که توسط آن ، محلولی با غلظت مشخص به محلولی دیگر اضافه ... استاندارد کردن - مهمترین اخبار ایران و جهان vista.ir/content/55509/استاندارد-کردن/‎Cached Similarدر نتیجه هر یک از گروه‌هاى تولیدکننده سعى در عرضهٔ هر چه بهتر تولیدات خود نمودند، و همسان‌سازى و استاندارد کردن کالا مورد توجه قرار گرفت، که نه تنها در روش و سیستم ... فواید استاندارد کردن - مهمترین اخبار ایران و جهان vista.ir/content/14413/فواید-استاندارد-کردن/‎Cached Similarاستانداردها ارائه‌دهنده راه‌حل براى مشکلات بوده و نتیجه استاندارد کردن افزایش بهره‌ورى است که این عمل به‌طرق زیر انجام مى‌گیرد: - ارائه روش‌هاى صحیح محاسبات فنى. استاندارد کردن محلول های شیمیایی - سایت بهداشت محیط ایران www.environmentalhealth.ir/32‎Cached Similarمحلول هایی مانند سود که ویژگی های بالا را ندارند به صورتی که در بند اول ذکر شده استاندارد می شوند.در زیر روش هایی از استاندارد کردن چند محلول شیمیایی آمده است:.
برچسب‌ها: استاندارد، کردن