X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 11:29

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

تعریف پروژه

در یک پروژه وِب عادی، با ورود افرادی مواجه می‌شویم که کارهای متفاوتی انجام می‌دهند؛ شماری از افراد حقیقی و توابع متغیر آنها. در طول انجام این پروژه ، باید خودتان را جای تک‌تک افراد بگذارید و کارهای مختلفی انجام دهید ولی در یک پروژة وِب عادی به افراد زیر نیاز دارید:

یک طراح برای تولید واسط کاربری، طرح‌بندی و طراحی هنری

یک مؤلف برای نوشتن مطالب

یک برنامه‌نویس، در صورتی که مطالب پویا (dynamic) وجود داشته باشد ـ که این روزها تقریباً همیشه وجود دارد.

یک تولیدکننده (Producer) برای گرآوری این موارد.

البته به این معنی نیست که فقط دست کم چهار نفر برای چهار کار لازم است. در پروژة یک شرکت بزرگ، ممکن است از افرادی که در واحدهای فروش یا خرید یا امور دارایی هستند، نیز کمک گرفته شود.

خوشبختانه، در این پروژه می‌توانید جای هر کدام از افراد باشید و تمام تصمیم‌گیریها را خودتان انجام دهید. ولی باز هم باید نکاتی را مدنظر داشته باشید.

اهداف پروژه

تا وقتی که نمی‌دانید، چه کاری می‌خواهید انجام دهید، نمی‌توانید سایتی با کارایی بالا بسازید.

مثلاً در یک سایت شخصی، هدف داشتن خانه‌ای خیالی است. شاید بخواهید اطلاعاتی در مورد چیزهایی که دوست دارید و به آن علاقه‌مند هستید، آنجا بگذارید و یا یک برنامة تلویزیونی که دوستش دارید و یا هزاران مطلب دیگری که به آن علاقه دارید؛ مثلاً بخواهید جایی را به عکسهای گربه‌تان اختصاص دهید تا آن را در دنیا پخش کنید!

به هر حال، در دنیای تجارت، هدف همیشه یک چیز است: به دست آوردن پول. در نهایت تاجران متوجه می‌شوند که به دست آوردن پول در وِب، ضرورتاً به معنی فروش میلیون‌ها کتاب و کامپیوتر و چیزهای دیگر نیست. یک شرکت سایت وب می‌تواند مستقیماً ، از تجارب الکترونیکی یا دریافت سود سهم، پول به دست آورد و یا بطور غیرمستقیم با برقراری روابط اجتماعی بهتر با مشتریان ، قطع هزینه‌های زنجیروار موجود، ارتباط بهتر با کارپردازان و یا کم کردن هزینه‌های دیگر به پول دست یابد

.

اصطلاح جدید : تجارت الکترونیکی (E-commerce) ـ در چند سال اخیر به شکلهای مختلفی معنی شده است، ولی به نظر می‌رسد بیشتر به معنی خرید و فروش اجناس، از طریق وِب باشد. در گذشته هم، مربوط می‌شد به تجارت اجناس الکترونیکی که اکنون با e-business شناخته می‌شود.

چندی پیش، وارد یک شرکت مخابراتی بزرگ شدم که می‌خواست تجهیزات تلفنی را وارد یک کاتالوگ Onlineکند . مدیران نگران این نبودند که میزان فروش از طریق سایت چگونه باشد ، چون هزینة اصلی سایت را فرستادن کاتالوگ 400 صفحه‌ای به تمامی مصرف‌کنندگان، به وجود می‌آورد. اکنون شرکت ضمیمة کوچکتری را برای مشتریان می‌فرستاد و مشتریان را به بیرون از سایت برمی‌گرداند. در این صورت هر بار که مشتری خرید نکند، به جای اینکه اطلاعاتش را از اتصال تلفنی با اداره بگیرد، آن اطلاعات را از خارج سایت دریافت کند و به این شکل، هر بار حدود 12 دلار برای شرکت ذخیره می‌شود. این نمونه‌ای از کاستن هزینه‌ها است.

در اینجا، یک مجلة فرضی با نام Primary-Outpost می‌سازیم و اهداف پروژه به ترتیب اهمیت چنین است:

ایجاد مخاطب کافی برای منفعت بردن از آگهی‌های تبلیغاتی.

فروش صنایع دستی و محصولات وابستة علمی ـ تخیلی (Science-

نوع فایل: word

سایز :55.5 KB

تعداد صفحه:72خرید فایللینک منبع :طراحی وب سایت

طراحی سایت ارزان، حرفه ای و سئو - طراحی وب سایت دارکوب sitedar.com/‎Cached Similarطراحی وب سایت و ساخت وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو با استفاده از اسنیپت های جدید گوگل و سازگار با موبایل ریسپانسیو. پارسیان مهر: طراحی سایت | طراحی وب سایت www.parsiangroup.com/‎Cached Similarپارسیان مهر یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در ایران است که طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را ارائه می نماید. طراحی سایت | طراحی وب سایت gowebsite.ir/‎Cached Similarطراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی سایت های فروشگاهی ، طراحی سایت های تبلیغاتی - 02144960501 - 02144965516. طراحی سایت, طراحی وب سایت, سئو, آرمانیک armanic.com/‎Cached Similarطراحی سایت, بهینه سازی سایت, طراحی وب سایت, سایت ساز آرمانیک, طراحی فروشگاه اینترنتی, فروشگاه ساز آرمانیک, سئو سایت. طراحی سایت | بهینه سازی سایت | طراحی وب سایت www.npco.net/‎Cached Similarطراحی سایت, بهینه سازی سایت, طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص نونگار است جهت آشنایی با قیمت طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت و همچنین سئو سایت با ما ... طراحی سایت حرفه ای با وب 24 | طراحی وب سایت و فراتر از آن www.web24.ir/‎Cached Similarطراحی سایت 24 با هدف طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی بصورت بهینه سازی شده برای گوگل و با در نظر گرفتن تجربه کاربری فعالیت میکند. طراحی وب سایت | طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی - طراحی وبسایت iransitedesign.com/‎Cachedطراحی وب سایت ایران سایت دیزاین با آخرین متدهای کدنویسی و رعایت نکات سئو و بهینه سازی در طراحی سایت ساخت، برای آگاهی از تعرفه طراحی وبسایت تماس ... 021-66190230 - طراحی سایت,طراحی وب سایت با اپ اندروید www.sitesazi.com/‎Cached Similarطراحی وب سایت,فروشگاه اینترنتی,بهینه سازی و سئو Tel:02166190230 - Tel: 02166190260. طراحی سایت | طراحی وب سایت www.sitecode.ir/‎Cachedشرکت طراحی سایت کد، ارائه دهنده راهکارهای نوین طراحی سایت با تمرکز بر روی طراحی سایت واکنشگرا . طراحی سایت خود را با طرح متفاوت و یکتا با ما تجربه نمایید. طراحی سایت | ساخت سایت | سئو | بهینه سازی وب سایت inten.asia/‎Cached Similarگروه طراحی سایت اینتن با تیم مهندسی حرفه ای به ارائه خدمات طراحی سایت | ساخت سایت | سئو وب سایت | بهینه سازی سایت می پردازد گروه طراحی سایت اینتن.
برچسب‌ها: طراحی، سایت