X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 13:29

تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر

تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر

شهرستان سیرجان در قسمت جنوب غربی استان کرمان واقع شده و از شمال به رفسنجان و شهربابک از جنوب به استان هرمزگان از شرق به شهرستان بافت و بردسیر و از غرب به استان فارس محدود می شود.

سیرجان به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و قرار گیری بر سر راههای ارتباطی کرمان، یزد، بندرعباس و شیراز و نیز وجود زمین های کشاورزی حاصلخیز و منابع معدنی از دیر باز تا کنون پذیرای مهاجران مختلف بوده است که همگی این عوامل در رشد و توسعه شهرستان مؤثر بوده اند.

با توجه به اینکه شهرستان سیرجان در نزدیکی بندر تجاری بندر عباس قرار دارد یک شهر انباری به شمار می رود که منطقه ویژه اقتصادی سیرجان این امر خطیر را بر عهده دارد. با گذشت زمان در این منطقه شرکت ها و واحدهای تولیدی و صنعتی نیز ساخته شد که چون اغلب تولیدات را در سطح وسیعی و برای صادرات انجام می دهند و با توجه به اینکه در جهت وزش باد غالب (شمال غربی- جنوب شرقی) بیشتر آلودگی خود را وارد شهر می کند.

شهرک های صنعتی سیرجان تا اندازه ای در این مقدار آلودگی دخیل هستند. شهرک صنعتی شماره (1) که در جنوب شرقی شهر و ظاهراً در 2 کیلومتری شهر می باشد (با توسعه فیزیکی و افقی شهر امروزه جزئی از شهر به شمار می رود.) در جهت وزش بادی است که از اواسط تیرماه تا اواخر شهریور ماه (جنوب شرقی – شمال غربی) می باشد، اما چون بیشتر واحدهای تولیدی آن کارگاهی و کوچک بوده آلودگی زیادی ندارند.( عباسلو- 79 ص54)

در کل باید گفت شهرستان سیرجان نسبت به شهرهای بزرگ آلودگی چندانی ندارد، اما اگر همین میزان آلودگی و فعالیت واحدهای تولیدی شهر در شهرک های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کنترل نشود سیرجان هم در اینده ای نه چندان دور به یک شهر آلوده تبدیل می شود.

فهرست مطالب

چکیده: ۱
مقدمه: ۲
فصل اول ۴
طرح تحقیق ۴
بیان موضوع و تشریح ابعاد آن: ۶
۱- اهداف تحقیق: ۷
۳-۱ اهمیت و ضرورت تحقیق ۷
۴-۱ پیشینه تحقیق: ۸
۵-۱ فرضیات تحقیق ۱۶
۶-۱ تعاریف عملیاتی ۱۶
۷-۱ موانع و مشکلات تحقیق: ۱۷
فصل دوم ۱۹
مبانی نظری تحقیق ۱۹
۱-۲ هوا ۲۰
۲-۲ مفهوم جامع آلودگی: ۲۱
۳-۲ آلودگی هوا: ۲۲
۴-۲ انواع منابع آلودگی هوا: ۲۲
۱-۴-۲ منابع طبیعی آلودگی هوا: ۲۲
۲-۴-۲ منابع انسانی آلودگی هوا ۲۳
۵-۲ منابع آلودگی هوا در شهرها: ۲۵
۶-۲ اثرات آلودگی هوا ۲۶
۱-۶-۲ اثر آلودگی هوا بر روی انسان ۲۷
۲-۶-۲ اثر آلودگی هوا بر گیاهان ۲۷
۳-۶-۲ اثر آلودگی هوا بر شهرها ۲۸
فصل سوم ۳۰
خصوصیات اقلیمی و طبیعی ۳۰
شهرستان سیرجان ۳۰
۳-۱پیشینه تاریخی سیرجان: ۳۱
۲-۳ موقعیت، حدود و وسعت: ۳۳
۳-۳ خصوصیات اقلیمی شهرستان سیرجان: ۳۵
۱-۳-۳ باران ۳۵
۳-۳-۳ باد ۳۷
۳-۳-۳ دما ۴۱
۴-۳-۳ رطوبت ۴۵
۴-۳ مسایل کلی زمین شناسی (جنس خاک – زلزله) ۴۷
۱-۴-۳ جنس خاک: ۴۷
۲-۴-۳ زمین شناسی منطقه: ۴۸
۳-۴-۴ لرزه خیزی و لرزه زمین ساخت ۴۸
۵-۳ پوشش گیاهی: ۴۹
فصل چهارم ۵۰
آلودگی هوای شهر سیرجان ۵۰
با تأکید بر شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی ۵۰
۱-۴ منابع آلاینده شهر سیرجان ۵۱
فصل پنجم ۸۱
نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات ۸۱
۱-۵- بحث و نتیجه گیری ۸۲
۲-۵فرضیات تحقیق ۸۳
۵-۲ پیشنهادات ۸۵
منابع وماخذ ۸۶خرید فایللینک منبع :تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر

تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر - فایل ناب powerpoint.filenab.com/product-59328-aa.aspx‎Cachedصنایع آلاینده شهر سیرجان آلودگی آلودگی هوا پروژه پژوهش جزوه مقاله تحقیق دانلود پروژه دانلود پژوهش دانلود جزوه دانلود مقاله دانلود تحقیق. پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر thesisdoc.ir/.../پایان-نامه-تاثیر-صنایع-آلاینده-شهر-سیرجان-بر-آلودگی-این-شهر‎Cachedپایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر چکیده: شهرستان سیرجان در قسمت جنوب غربی استان کرمان واقع شده و از شمال به رفسنجان و شهربابک از ... دانلود پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر ... www.newfilestant.ir/paper12181.html‎Cached1 نوامبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه ... تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر - sabzblog.tk thesisandplan.sabzblog.tk/post/3327‎Cachedتاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر. دوستان محقق و دانشجویان و کار آفرینان گرامی سلام و ایامتان به کام شما در پیچ پیش فرض تاثیر صنایع آلاینده ... تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر - sabzblog.tk prs.sabzblog.tk/post/822‎Cachedتاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر. ایامی نیک و سال پر از بهروزی برای شما نیکان ایرانی آرزومندیم هم میهنان پژوهشگر , کار آفرینان گرامی , دانشجویان ... دانلود پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر ... dlkadest.ir/dlarticle6615.html‎Cached7 دسامبر 2016 ... هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر ... خرید و دانلود پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این ... ramtindlw.ir/article21304.html‎Cached14 نوامبر 2016 ... بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید اینک شما با جستجوی ((پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر)) وارد صفحه فروش فایل ... دانلود (پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر ... kmyabdlcnt.ir/post.php?id=9353‎Cached1 نوامبر 2016 ... یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود ((پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این ... فروش دانلودی پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی ... gooyadlc.mjblog.ir/post/538‎Cached22 نوامبر 2016 ... کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید محقق گرامی،شما با جستجوی پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر وارد ... فروش فایل پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این ... 6qcck8.nikandlc.ir/‎Cachedفروش فایل پایان نامه تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر.