X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 13:45

استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم

استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم

همانطور که می دانیم رنگرزی کالای استاتی مشکل بوده و برای همین در این تحقیق در نظر گرفته شد با انجام برخی آزمایشات از جمله استیلاسیون کالای سلولزی این مشکل را مرتفع نمود در این واکنش کالای سلولزی در طی واکنش استیلاسیون به دی استات تبدیل گشته .

اما در این تحقیق نشان خواهیم داد ابتدا با رنگ کردن کالای سلولزی توسط رنگزای مستقیم که تمایل ذاتی زیادی که به کالا داشته این رنگزا از آنجا که ثبات خوبی نداشته لذا آن را استیله نموده که در فرآیند استیلاسیون عامل های روی پارچه را بسته و دیگر در مجاورت کالا با آب یا رطوبت دیگر رنگزا خارج نمی گردد و بدین شکل ثبات کالا را بهبود یافته این بخشی از تست های انجام گرفته به منظور تثبیت کالای مورد نظر در این پروژه می باشد .

فهرست مطالب

چکیده1

مقدمه. 2

ریسیدن نخ. 9

تجزیه محلول ویسکوز. 9

استیلاسیون. 11

بررسی مقالات.. 14

مقاله اول. 14

آزمایش.. 35

نسخه رنگرزی :36

نحوه رنگرزی کالا. 37

تست جذب رطوبت.. 39

تست حلالیت :40

تست جذب رطوبت :41

رنگرزی.. 42

سیکل شستشویی ( Washing cycle ) :42

استیلاسیون. 44

آماده سازی پارچه :46

درست کردن محلول رنگ :46

نسخه رنگرزی :47

سیکل شستشو :49

استیله کردن پارچه :49

تست جذب رطوبت :53

تست با مواد اکسید کننده :53

نتیجه. 55

تست خیس شوندگی :56

تحلیل :58

نتیجه گیری :59

منابع. 61خرید فایللینک منبع :استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم

دانلود پایان نامه استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای ... www.ketabpich.com/?product=دانلود-پایان...استیله-کردن-کالای...‎Cachedدانلود پایان نامه استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم ... برچسب: استیلاسیون, استیله کردن, الیاف طبیعی, تست حلالیت, جذب رطوبت, خمیرچوب ... استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم shoponline.filenab.com/product-59375-aa.aspx‎Cachedاستیله کردن کالای ویسکوزی رنگرزی رنگرزی مستقیم پروژه پژوهش جزوه مقاله تحقیق دانلود پروژه دانلود پژوهش دانلود جزوه دانلود مقاله دانلود تحقیق. استیله-کردن-کالای-ویسکوزی-و-رنگرزی-با-رنگزای-مستقیم payanname20.filenab.com/tag-استیله-کردن-کالای-ویسکوزی-و-رنگرزی-با-رنگزای-مستقیم.aspx‎Cachedمحصولاتی که دارای عبارت 'استیله-کردن-کالای-ویسکوزی-و-رنگرزی-با-رنگزای- مستقیم' هستند. استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم. استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم | هزار و یک ... 1001daneshjo.ir/استیله-کردن-کالای-ویسکوزی-و-رنگرزی-با-ر/‎Cachedمقدمه. کالای ویسکوزی سهم الیاف طبیعی سلولزی قابل استفاده در صنعت نساجی که آزاد در طبیعت یافت می شوند مانند پنبه بسیار کم می باشد نیاز روز افزون انسانها به ... برترین فایل استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای ... www.newfilestant.ir/paper12250.html‎Cached1 نوامبر 2016 ... برترین فایل استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم. هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت ... دانلود استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم ... harirdlc.ir/article/20848‎Cached22 ا کتبر 2016 ... شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد به صفحه دانلود فایل(استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای ... برترین فایل استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای ... minamorgh.najiblog.com/post/47‎Cached13 سپتامبر 2016 ... برترین فایل استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم. امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید دانلود (استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم) 1k4b8l.nikansefile.ir/‎Cachedدانلود (استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم) برترین پکیج استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای ... simorghflye.madblog.ir/post/1220‎Cached16 نوامبر 2016 ... ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم عنوان محصول دانلودی:استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم یکی از بهترین فایل ... دانلود استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم kavirdlc.ir/دانلود-استیله-کردن-کالای-ویسکوزی-و-رنگ/‎Cached30 ا کتبر 2016 ... ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم اینک شما با جستجوی ((استیله کردن کالای ویسکوزی و رنگرزی با رنگزای مستقیم)) وارد صفحه فروش ...