X
تبلیغات
رایتل

ایران فایل دانلود

دانلود انواع فایل

دوشنبه 15 آذر 1395 ساعت 23:29

موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟

موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟

توجه :

شما می توانید با خرید این محصول فایل " قلق های پایان نامه نویسی (از عنوان تا دفاع)" را به عنوان هدیه دریافت نمایید.

مقدمه تحقیق

ما در عصری آکنده از بحران و پریشانی به سر می‌بریم. آنچه در حال تجربه‌ی آنیم، نه فقط زنجیره‌ای از دگرگونی‌های ژرف که برآشفتگی‌هایی است که علوم و تکنولوژی، امور اقتصادی و مناسبات بین المللی را در خود فروگرفته است.

بحران‌های بی‌شماری که در بسیاری از مناطق جهان پدید آمده، خود بهترین گواه این دگرگونی‌های بنیادی است؛ در عین حال، اگر واگذاریم که واژه وسوسه انگیز «بحران» ما را از خود بی‌خود کند، کار بس نادرستی انجام داده‌ایم. البته امیدی نیست که کارها به سادگی به وضع عادی و مالوف خود بازگرداند. ما هم چنان شاهد دگرگونی‌های بنیادی خواهیم بود و باید برای هر یک از آنها راه حل‌های مناسب پیدا کنیم.

امروز شاید بزرگ‌ترین و خطیرترین مسئله‌ی بحرانی که بشریت را متوجه خود کرده، پیدا کردن نظمی برای جهان به هم ریخته‌ی امروز و در حقیقت دستیابی به صلح و آرامش عمومی است.

در جهان ما از زمان‌های بسیار دور و از پدیدآمدن نخستین انسان‌ها، پدیده‌ای به نام «جنگ» نیز در بین انسان‌ها آفریده شد.

رقابت و ستیزه‌ی انسان‌ها در مراحل ابتدایی همانند رقابت و ستیزه‌ی حیوانی است، به طوری که حتا کودکان نیز زور بدنی را وسیله‌ای برای موفقیت خود می‌دانند، ولی جنگ و خشونت در جامعه‌ی متمدن امروزی به صورتی متفاوت صورت می‌گیرد و معمولاً متکی به قدرت بدنی نیست، بلکه امروزه خشونت و در مراحل تکامل یافته، «جنگ» به صورتی سازمان یافته و به صورتی تصاعدی در حال گسترش است و بازی سیاست ابرقدرتها نیز به این روند صعودی سرعت می‌بخشد. اگر در گذشته و در جوامع ابتدایی گروهی برای ربودن خوراک و ابزارهای دیگر به جنگ‌های گروهی و وسایل خشن متوسل می‌شوند، امروزه این اهداف رشد کرده ولی با همان عنوان کلی «غنیمت و غارت» دولت‌ها را برآن می‌دارد که به وسایل خشونت‌باری مثل: سلاح‌های هسته‌ای روی بیاورند و در برابر دولت‌های کوچک قد علم کنند. بنابراین امروزه، «صلح جهانی» به شدت در خطر نابودی قرار گرفته است و مسلماً جوامع بشری و انسان‌هایی که به دور از سیاست و نیرنگ خواستار یکپارچگی و صلح عمومی هستند در برابر این روند صعودی خشونت می ایستند، همچنانکه اعترافات گسترده‌ی مردم جهان در برابر حمله‌ی آمریکا به عراق نشانگر این واقعیت است.

برای دستیابی به صلح جهانی باید عوامل خشونت را شناخت و برای مبارزه با هر کدام راه کارهای مناسبی را ارائه داد که مسلماً این راه کارها اگر مورد بررسی قرار گیرند، می‌توانند از تنش‌های جهانی تا حد زیادی بکاهند.

ما در این تحقیق سعی کرده‌ایم که در حد توان و دانش سیاسی خودمان این مسئله را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. برای این منظور عنوان کلی مطلب را به صورت زیر مجموعه‌هایی طبقه‌بندی کرده و با توجه به امکانات و زمان کمی که در اختیار داشتیم، هر یک از این زیرمجموعه‌ها را مورد ارزیابی کلی قرار داده‌ایم و ما این کار تحقیقی که حاصل مطالعات گروهی ما است، را با این شعار انجام داده ایم که: «همه‌ی ما خواستار دوستی و یکپارچگی و رسیدن به صلح جهانی در کنار هم هستیم.»

فهرست مطالب

فصل اول

اهداف تحقیق

پیشگفتار

فرضیات تحقیق

مقدمه

ضرورت مساله

واژگان سیاست

فصل دوم

یافته‌های تحقیق

ترور و تروریسم و نگاهی به ریشه‌های آن

فقر و خشونت

تاثیر جنگ در جامعه

لزوم حیاتی صلح

صلح در خطر

عوامل خشونت اعم ترور و جنگ و موانع مهرورزی

خشونت و ترور از دیدگاه اسلام

انتشارات ضداسلام در غرب

مطبوعات و رسانه‌ها

سوء استفاده از باورهای مذهبی

خشونت و بی عدالتی

فصل سوم

نتیجه‌گیری

بحث و بررسی

نتیجه‌گیری

پیشنهادات

منابع و ماخذخرید فایللینک منبع :موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟

موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ payanname20.filenab.com/product-59991-mavanee-mehrvarzi-va-avamele-khoshoonat.aspx‎Cachedترور و تروریسم و نگاهی به ریشه‌های آن فقر و خشونت تاثیر جنگ در جامعه لزوم حیاتی صلح صلح در خطر خشونت و ترور از دیدگاه اسلام انتشارات ضداسلام در غرب سوء ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... rozfile.blogsky.com/.../تحقیق-موانع-مهرورزی-و-عوامل-خشونت-اعم-از-ترور-و-جنگ-در-عرصه-جهانی-چیست؟ 18 مه 2016 ... عوامل خشونت اعم ترور و جنگ و موانع مهرورزی خشونت و ترور از دیدگاه اسلام ... موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ maghalefile.rozblog.com/.../-موانع-مهرورزی-و-عوامل-خشونت-اعم-از-ترور-و-جنگ-در-عرصه-جهانی-چیست-.html‎Cached10 آگوست 2016 ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ ... Next روش های نوین آموزش شیمی در مدارس و روش مبتنی بر IT در جهانی شدن ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... unishope-rzb.feedblog.xyz/post468970.html‎Cachedمنبع: http://unishope.rozblog.com/post/1057; کلمات کلیدی: جهانی چیست؟ ,عرصه جهانی ,عوامل خشونت ,موانع مهرورزی ,تحقیق موانع ,عرصه جهانی چیست؟ ,تحقیق موانع ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... cmpeng.ir/?p=155182‎Cached14 ژوئن 2016 ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... roochin.ir/?p=4085‎Cached31 آگوست 2016 ... صفحه اصلی تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... file.0f0.in/تحقیق-موانع-مهرورزی-و-عوامل-خشونت-اعم-ا/‎Cached9 ا کتبر 2016 ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)تعداد صفحات:55 فهرست مطالب: فصل ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... www.canoonsaba.ir/محصول-9344-تحقیق-موانع-مهرورزی-و-عوامل-خشو/ 23 جولای 2016 ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ نشرشده توسط:reza tanks 2 روز ago نظری بدهید ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... mobofile.xyz/?p=47539‎Cachedتحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ توسط : adminدر: ژوئن 30, 2016 در: بدون دیدگاه. چاپ ایمیل ... تحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی ... atozfile.ir/?p=151526‎Cachedتحقیق موانع مهرورزی و عوامل خشونت اعم از ترور و جنگ در عرصه جهانی چیست؟ توسط : adminدر: سپتامبر 04, 2016 در: بدون دیدگاه. چاپ ایمیل ...